Skladovanie a balenie

Zbavte sa nákladov na sklady a skladových zamestnancov

Na to, aby ste úspešne prevádzkovali e-shop nemusíte mať obrovské sklady plné tovaru a desiatky zamestnancov na správu či balenie objednávok. Produkty od vašich dodávateľov môžete uskladňovať v našich skladoch, kde sa o nich dôkladne postaráme. Nezáleží na tom, či pracujete s drobným tovarom alebo s masívnymi produktami, u nás sa nájde priestor pre akýkoľvek produkt.

Benefity tejto služby

Skladovanie tovaru a manipulácia s ním si vyžaduje technologicky vyspelé zázemie a neustále investície do kapacít a skladových zamestnancov. Využitím našich veľkokapacitných skladov si ušetríte investície a zbavíte sa veľkej časti operatívnych činností. Platíte len za skladové miesta, ktoré reálne využívate a o váš tovar je profesionálne postarané.

Ako to prebieha?

O prichádzajúcom tovare do skladu vedieme podrobnú evidenciu. Preto sa každá prijatá zásielka od vášho dodávateľa najskôr zaregistruje. O stave zásob sa následne vedie evidencia, ktorá vám je k dispozícii, čo umožňuje efektívne riadenie e-shopu. Evidenciu je možné taktiež spárovať s vašimi vlastnými systémami.

Podľa preferencií klienta tiež zabezpečujeme aj balenie a odosielanie zásielok, pričom dostupné sú rôzne typy prepravy. Ku každej expedovanej zásielke pripravujeme aj požadovanú dokumentáciu. Tovar v našich skladoch je poistený.

Rýchla a efektívna správa prijatého tovaru od vašich dodávateľov
Evidencia zásob a integrácia s vašimi systémami
Bezpečné skladovanie najrôznejších typov produktov
Balenie a distribúcia
Nižšie prevádzkové náklady v porovnaní s vlastným skladom

Pre koho je služba určená

Začínajúce e-shopy a Start-upy

Služby Fulfillmentu vám umožnia ušetriť čas, personálne kapacity a náklady na prevádzku e-shopu. Môžete sa tak sústrediť na dôležité podnitateľské aktivity pre rozvoj a budovanie eshopu a súčasne zabezpečiť rýchly a profesionálne zákaznícky servis.

E-shopy s rastúcim počtom objednávok

Fulfillment je ideálnym riešením pre situácie, keď vám E-shop rastie pod rukami, zvyšuje sa počet objednávok a potrebujete sa rozhodnúť o investíciách do rozširovania skladových alebo presonálnych kapacít.

Veľké spoločnosti

Fullfillment rieši problém veľkých spoločností, ktoré nárazovo potrebujú odoslať, alebo spracovať veľké množstvo dokumentov, zásielok a balíčkov svojim klientom.

Kompletné služby pre e-commerce od prijatia objednávky až po distribúciu k zákazníkom

Kontaktujte nás

hello@swiss-point.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram