Distribúcia a logistika

Logistika a spoľahlivá doprava po EÚ

Distribúcia je kritickou súčasťou fungovania každého e-shopu. Tvorí časť nákupného zážitku a na rýchle, bezchybné doručenie si potrpí až 60% zákazníkov. Pomôžeme vám pri vytvorení ideálneho a spoľahlivého doručovacieho systému, s ktorým budete spokojní nielen vy, ale aj vaši zákazníci.

Postaráme sa o vybavenie objednávok vo vašom e-shope od prvotného spracovanie až po včasné doručenie.

Benefity tejto služby

Náklady na logistiku a distribúciu výrazne ovplyvňujú nielen cenu doručenia objednávky, ale aj efektivitu e-commerce biznisu. Významným faktorom je aj čas potrebný na vybavovanie objednávok.

Ušetríme vám:

  • čas – záskate viac času na rozvoj firmy a na rozvoj Core bussiness
  • personálne náklady
  • fixné náklady sa zmenia na variabilné
  • platíte len sa zrealizované transakcie nižšie náklady na doručenie

Pri raste počtu objednávok je jednoduché Vaše objednávky doručíme rýchlo a efektívne po celej Európe. Vďaka spolupráci s globálnymi, aj lokálnymi doručovateľskými spoločnosťami po celej Európe dokážeme znížiť náklady na doručenie objednávok pri zachovaní rýchlosti a kvality doručenia.

Ako to prebieha?

Každú prijatú objednávku vo vašom e-shope vidíme v našom systéme. Na základe dohody s klientom následne pristúpime k vhodnému baleniu a príprave potrebných dokumentov. Po príprave sa každý balík zaradí do logistického centra, kde ho prevezme jeden z našich partnerských prepravcov. Zabezpečujeme prepravu drobného tovaru, ale aj veľkých zásielok na paletách či v kontajneroch.

V každom prípade však dohliadame na včasné spracovanie objednávok, ich expedíciu a najmä ich dodanie.

Efektívnejšia správa zadaných objednávok
Rýchle a precízne vybavovanie objednávok
Príprava potrebnej dokumentácie
Rôzne typy prepravy
Nižšie náklady v porovnaní s vedením vlastného distribučného strediska

Pre koho je služba určená

Začínajúce e-shopy a Start-upy

Služby Fulfillmentu vám umožnia ušetriť čas, personálne kapacity a náklady na prevádzku e-shopu. Môžete sa tak sústrediť na dôležité podnitateľské aktivity pre rozvoj a budovanie eshopu a súčasne zabezpečiť rýchly a profesionálne zákaznícky servis.

E-shopy s rastúcim počtom objednávok

Fulfillment je ideálnym riešením pre situácie, keď vám E-shop rastie pod rukami, zvyšuje sa počet objednávok a potrebujete sa rozhodnúť o investíciách do rozširovania skladových alebo presonálnych kapacít.

Veľké spoločnosti

Fullfillment rieši problém veľkých spoločností, ktoré nárazovo potrebujú odoslať, alebo spracovať veľké množstvo dokumentov, zásielok a balíčkov svojim klientom.

Kompletné služby pre e-commerce od prijatia objednávky až po distribúciu k zákazníkom

Kontaktujte nás

hello@swiss-point.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram