Pýtajte sa odborníkov na outsourcing

Zvažujete investície do rozširovania tímu interných zamestnancov, alebo potrebujete optimalizovať procesy v spoločnosti? Hľadáte optimálne riešenie pre vašu organizačnú štruktúru a zároveň čelíte tlaku na znižovanie personálnych nákladov? Poraďte sa s nami a my vám pomôžeme nájsť efektívne riešenie pre vašu spoločnosť.

konzultácie procesov

Benefity tejto služby

Ak si nie ste istí, či sú služby outsourcingu vhodné práve pre vašu spoločnosť, kontaktujte nás a dohodnite si konzultáciu.

Pre návrh optimálneho riešenia a analýzu efektivity outsourcingu je potrebné poznať procesy, technické možnosti používaných riešení. Cieľom outsourcingu je optimalizovať náklady, preto sa zameriavame najmä na požadované ciele a ich merateľnosť.

Rozhodnutie o outsourcovaní služieb je strategickým rozhodnutím pre každého manažéra, alebo majiteľa spoločnosti. Pomôžeme vám nájsť efektívne a optimálne riešenie na mieru vašej spoločnosti a to so zameraním na efektivitu nákladov, investícií a procesných a personálnych potrieb.

Informácie o službe

Každá spoločnosť je unikátna, má svoje vlastné procesy a pravidlá. Pre dizajnovanie a návrh efektívneho vyhovujúceho riešenia potrebujeme poznať vaše požiadavky, technické možnosti a špecifiká vašej firmy, či biznisu. Konzultácia je priestor pre zodpovedanie vašich otázok a nájdenie možností ako rozvíjať váš biznis.

 • Analýza potrieb

 • Analýza procesov

 • Návrh na optimalizáciu

Zistite viac

Časté otázky o skladovaní

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Áno, okrem služieb fulfillmetu je možné spolupracovať aj pri zasielaní listových zásielok, doporučených zásielok alebo direct mailu. Rovnako máte k dispozícii aj služby externalizácie back-office procesov a digitalizáciu dokumentov a archivačné služby Backoffice as a Service (BOaaS)

Nezáväzná kalkulácia

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*

  Pre koho je služba určená

  Stredne veľké spoločnosti

  Odborné konzultácie pri investíciách do rozširovania personálneho tímu, optimalizácii procesov alebo outsourcovaní adinistratívnych procesov a oddelení.

  Veľké spoločnosti

  Odborné konzultácie pre outsourcovanie procesov, implementáciu riešení a optimalizovaná nákladov.

  CEO manažéri

  Manažéri, ktorí rozhodujú o investíciách do rozvoja spoločnosti a stoja pred rozhodnutím o optimalizácii personálnych nákladov.

  CEO odkazuje

  Pri rozhodovaní o strategických investáciách je potrebné zvážiť a analyzovať komplexné dopady na firmu. Ak hľadáte odpovede na vaše otázky, príďte sa nezáväzne poradiť o vašich plánoch. Máme dlhoročné skúsenosti a znalosti procesov v stovkách firiem našich klientov. Pýtajte sa a spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vašu spoločnosť.