Zbavte sa nákladov na sklady a skladových zamestnancov

Na to, aby ste úspešne prevádzkovali e-shop nemusíte mať obrovské sklady plné tovaru a desiatky zamestnancov na správu či balenie objednávok. Produkty od vašich dodávateľov môžete uskladňovať v našich skladoch, kde sa o nich dôkladne postaráme. Nezáleží na tom, či pracujete s drobným tovarom alebo s masívnymi produktami, u nás sa nájde priestor pre akýkoľvek produkt.

Benefity tejto služby

Skladovanie tovaru a manipulácia s ním si vyžaduje technologicky vyspelé zázemie a neustále investície do kapacít a skladových zamestnancov. Využitím našich veľkokapacitných skladov si ušetríte investície a zbavíte sa veľkej časti operatívnych činností. Platíte len za skladové miesta, ktoré reálne využívate a o váš tovar je profesionálne postarané.

Ako to prebieha?

O prichádzajúcom tovare do skladu vedieme podrobnú evidenciu. Preto sa každá prijatá zásielka od vášho dodávateľa najskôr zaregistruje. O stave zásob sa následne vedie evidencia, ktorá vám je k dispozícii, čo umožňuje efektívne riadenie e-shopu. Evidenciu je možné taktiež spárovať s vašimi vlastnými systémami.

Podľa preferencií klienta tiež zabezpečujeme aj balenie a odosielanie zásielok, pričom dostupné sú rôzne typy prepravy. Ku každej expedovanej zásielke pripravujeme aj požadovanú dokumentáciu. Tovar v našich skladoch je poistený.

 • Rýchla a efektívna správa prijatého tovaru od vašich dodávateľov

 • Evidencia zásob a integrácia s vašimi systémami

 • Bezpečné skladovanie najrôznejších typov produktov

 • Balenie a distribúcia

 • Nižšie prevádzkové náklady v porovnaní s vlastným skladom

Zistite viac

Časté otázky o skladovaní

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Áno, okrem služieb fulfillmetu je možné spolupracovať aj pri zasielaní listových zásielok, doporučených zásielok alebo direct mailu. Rovnako máte k dispozícii aj služby externalizácie back-office procesov a digitalizáciu dokumentov a archivačné služby Backoffice as a Service (BOaaS)

Nezáväzná kalkulácia

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*

  Pre koho je služba určená

  Začínajúce e-shopy a Start-upy

  Služby Fulfillmentu vám umožnia ušetriť čas, personálne kapacity a náklady na prevádzku e-shopu. Môžete sa tak sústrediť na dôležité podnitateľské aktivity pre rozvoj a budovanie eshopu a súčasne zabezpečiť rýchly a profesionálne zákaznícky servis.

  E-shopy s rastúcim počtom objednávok

  Fulfillment je ideálnym riešením pre situácie, keď vám E-shop rastie pod rukami, zvyšuje sa počet objednávok a potrebujete sa rozhodnúť o investíciách do rozširovania skladových alebo presonálnych kapacít.

  Veľké spoločnosti

  Fullfillment rieši problém veľkých spoločností, ktoré nárazovo potrebujú odoslať, alebo spracovať veľké množstvo dokumentov, zásielok a balíčkov svojim klientom.

  CEO odkazuje

  Váš tovar nielen preberieme a uskladníme v našich veľkokapacitných skladoch.  Dokážeme zastrešiť dovozné postupy, colné doklady a operatívne spracovanie. Následne sa postaráme o balenie a distribúciu tovaru konečnému príjemcovi.

  O celom procese máte aktuálny prehľad a kontrolu prostredníctvom vášho klientského systému. Pracujeme s integráciou systémov našich klientov, preto nie je potrebné zavádzať iný systém a ani investovať do aplikácií, či systémov.