Poraďte sa s odborníkmi

Niekedy stačí len naviesť správnym smerom. Pokiaľ do tejto skupiny patríte aj vy a máte pocit, že by ste pri napĺňaní objednávok z vášho e-shopu a efektívnom riadení zásielok ocenili expertízu zabehnutého businessu, radi vám poradíme! Pomôžeme vám nastaviť tie správne procesy od zavedenia softvéru na vedenie evidencie až po efektívnu správu prijatých objednávok a ich včasné doručenie.

konzultačné služby

Benefity tejto služby

Ak si nie ste istí, či sú služby Fulfillmentu vhodné práve pre váš e-shop, kontaktujte nás a dohodnite si konzultáciu.

Pre vyhodnotenie efektivity fulfillmentu je potrebné vyhodnotiť veľa vstupných dát, ktoré sú veľmi individuálne pre každý e-commerce segment. Rozhodnutie o outsourcovaní služieb fulfillmentu je dôležitý krok pre každého manažéra, alebo vlastníka e-shopu. Pomôžeme vám nájsť možnosti spolupráce a to so zameraním na efektivitu nákladov, investícií a personálnych potrieb.

Informácie o službe

Ak sa rozhodujete o rozširovaní biznisu, alebo plánujete investície a potrebujete názor odborníka, dohodnite si konzultáciu. Naše dlhoročné skúsenosti vám pomôžu rozhodnúť sa správne.

Konzultácie poskytujeme na základe dohody s klientom a podľa jeho individuálnych potrieb. Môžu byť súčasťou balíka iných služieb alebo samostatnou službou.

 • Výber vhodného softvéru na správu objednávok

 • Efektívna správa prijatých objednávok

 • Balenie a skladovanie tovaru

 • Administratíva a legislatíva

 • Typy doručenia a efektívna logistika

Zistite viac

Časté otázky o skladovaní

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Áno, okrem služieb fulfillmetu je možné spolupracovať aj pri zasielaní listových zásielok, doporučených zásielok alebo direct mailu. Rovnako máte k dispozícii aj služby externalizácie back-office procesov a digitalizáciu dokumentov a archivačné služby Backoffice as a Service (BOaaS)

Nezáväzná kalkulácia

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*

  Pre koho je služba určená

  Začínajúce e-shopy a Start-upy

  Služby Fulfillmentu vám umožnia ušetriť čas, personálne kapacity a náklady na prevádzku e-shopu. Môžete sa tak sústrediť na dôležité podnitateľské aktivity pre rozvoj a budovanie eshopu a súčasne zabezpečiť rýchly a profesionálne zákaznícky servis.

  E-shopy s rastúcim počtom objednávok

  Fulfillment je ideálnym riešením pre situácie, keď vám E-shop rastie pod rukami, zvyšuje sa počet objednávok a potrebujete sa rozhodnúť o investíciách do rozširovania skladových alebo personálnych kapacít.

  Veľké spoločnosti

  Fullfillment rieši problém veľkých spoločností, ktoré nárazovo potrebujú odoslať, alebo spracovať veľké množstvo dokumentov, zásielok a balíčkov svojim klientom.

  CEO odkazuje

  Ak máte otázky, neváhajte a dohodnite si konzultáciu. Pre nás je to príležitosť získať potrebné informácie o vašich procesoch, potrebách alebo požiadavkách a nájsť vyhovujúce riešenie, ktoré vám ušetrí náklady, čas a zjednoduší prevádzku vášho e-shopu.

  Pre vás je konzultácia prílležitosťou dozvedieť sa viac o outsourcingu fulfillmentu, jeho výhodách a optimalizácii vášho e-commerce biznisu.