Logistika a spoľahlivá doprava po EÚ

Distribúcia je kritickou súčasťou fungovania každého e-shopu. Tvorí časť nákupného zážitku a na rýchle, bezchybné doručenie si potrpí až 60% zákazníkov. Pomôžeme vám pri vytvorení ideálneho a spoľahlivého doručovacieho systému, s ktorým budete spokojní nielen vy, ale aj vaši zákazníci.

Postaráme sa o vybavenie objednávok vo vašom e-shope od prvotného spracovanie až po včasné doručenie.

distribúcia a logistika

Benefity tejto služby

Náklady na logistiku a distribúciu výrazne ovplyvňujú nielen cenu doručenia objednávky, ale aj efektivitu e-commerce biznisu. Významným faktorom je aj čas potrebný na vybavovanie objednávok.

Ušetríme vám:

 • čas – záskate viac času na rozvoj firmy a na rozvoj Core bussiness
 • personálne náklady
 • fixné náklady sa zmenia na variabilné
 • platíte len sa zrealizované transakcie
 • nižšie náklady na doručenie

Pri raste počtu objednávok je jednoduché Vaše objednávky doručíme rýchlo a efektívne po celej Európe. Vďaka spolupráci s globálnymi, aj lokálnymi doručovateľskými spoločnosťami po celej Európe dokážeme znížiť náklady na doručenie objednávok pri zachovaní rýchlosti a kvality doručenia.

Ako to prebieha?

Každú prijatú objednávku vo vašom e-shope vidíme v našom systéme. Na základe dohody s klientom následne pristúpime k vhodnému baleniu a príprave potrebných dokumentov. Po príprave sa každý balík zaradí do logistického centra, kde ho prevezme jeden z našich partnerských prepravcov. Zabezpečujeme prepravu drobného tovaru, ale aj veľkých zásielok na paletách či v kontajneroch (toto si nie som istá).

V každom prípade však dohliadame na včasné spracovanie objednávok, ich expedíciu a najmä ich dodanie.

 • Efektívnejšia správa zadaných objednávok

 • Rýchle a precízne vybavovanie objednávok

 • Príprava potrebnej dokumentácie

 • Rôzne typy prepravy

 • Nižšie náklady v porovnaní s vedením vlastného distribučného strediska

Zistite viac

Časté otázky o skladovaní

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Áno, okrem služieb fulfillmetu je možné spolupracovať aj pri zasielaní listových zásielok, doporučených zásielok alebo direct mailu. Rovnako máte k dispozícii aj služby externalizácie back-office procesov a digitalizáciu dokumentov a archivačné služby Backoffice as a Service (BOaaS)

Nezáväzná kalkulácia

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*

  Pre koho je služba určená

  Začínajúce e-shopy a Start-upy

  Služby Fulfillmentu vám umožnia ušetriť čas, personálne kapacity a náklady na prevádzku e-shopu. Môžete sa tak sústrediť na dôležité podnitateľské aktivity pre rozvoj a budovanie eshopu a súčasne zabezpečiť rýchly a profesionálne zákaznícky servis.

  E-shopy s rastúcim počtom objednávok

  Fulfillment je ideálnym riešením pre situácie, keď vám E-shop rastie pod rukami, zvyšuje sa počet objednávok a potrebujete sa rozhodnúť o investíciách do rozširovania skladových alebo presonálnych kapacít.

  Veľké spoločnosti

  Fullfillment rieši problém veľkých spoločností, ktoré nárazovo potrebujú odoslať, alebo spracovať veľké množstvo dokumentov, zásielok a balíčkov svojim klientom.

  CEO odkazuje

  Distribúcia, jej spôsob a voľba dodávateľa významne ovplyvňuje konečnú cenu pre klienta. Ak potrebujete orptimalizovať ceny doručenia, obráťte sa na nás a spoločne nájdeme optimálne riešenie pre vaše potreby.

  Swiss Point má zazmluvnenú spoluprácu s viacerými kuriérskymi, dopravnými a doručovateľskými spoločnosťami. Vďaka tomu dokážeme distribuovať vaše objednávky do celej Európy s optimálnymi nákladmi.