fulfillment pre eshopy

Spoľahlivý partner pre váš e-commerce biznis

Komplexné služby fulfillmentu. Od spracovania objednávok cez skladovanie a distribúciu, dočasné colné uskladnenie až po riešenie reklamácií a vratiek.

Pomáhame vášmu biznisu rásť, zbavujeme vás náročných administratívnych procesov a prinášame vám významné úspory nákladov. Optimalizácia času, nákladov, procesov a personálnych kapacít.

Fulfillment proces

Ako to funguje

Po úvodnej analýze potrieb a podpísaní zmluvy o spolupráci si spoločne nastavíme procesy a sledované parametre (KPi) s dôrazom na vaše interné procesy. Výhodou je, že nastavenie a spustenie spolupráce so Swiss Point-om si nevyžaduje dodatočné náklady na softvér, či hardvér. Všetky procesy nastavujeme individuálne, na mieru klientovi. Ak premýšľate nad fulfillmentom a nie ste si istí, či sa vám oplatí, poradíme vám.

Zistite viac

Časté otázky

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Každého zákazníka posudzujeme individuálne, každý zo zákazníkov má špecifické požiadavky na proces, predáva iný typ produktov a svojich zákazníkov má v rôznych destináciách. Preto pri nastavení ceny zohľadňujeme všetky tieto faktory tak, aby koncová cena naplnila jeho očakávania.

Zo skúsenosti našej, ale aj zo skúsenosti našich klientov vieme, že externalizácia služieb fulfillmentu prináša klientovi benefity vtedy, keď počet objednávok mesačne prekročí 300.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Zvyčajné spracovanie objednávok je v rámci rovnakého dňa ako deň prijatia objednávky do SP (do 10:00). Po prijatí objednávky po tomto termíne urobíme všetko preto aby objednávka bola expedovaná v rovnaký deň, najneskôr však do 24 hodín. Samozrejme, chápeme, že každý klient môže mať špecifické požiadavky na proces, preto je možné dohodnúť aj iné časové rámce projektu

Nezáväzná kalkulácia

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov*