Zbavte sa zbytočných dokumentov

Množstvo fyzických papierových dokumentov, ktoré sú bežne v obehu každej firmy prináša problém nielen kapacity vašich archívov, ale najmä spôsobu ako dokumenty  označovať a ako sa v nich orientovať pri spätnom vyhľadávaní. Až 46% zamestnancov považuje vyhľadávanie dokumentov za neefektívne a nepraktické. Neplytvajte ich časom, ktorý môžu využiť na produktívnu prácu a zbavte sa papierových dokumentov jednoducho a rýchlo.

skenovanie a digitalizacia

Benefity tejto služby

 • Okamžitá dostupnosť všetkých dokumentov v reálnom čase
 • Jednoduchá a rýchla práca s digitálnymi dokumentami
 • Prístupnosť pre mnohých ľudí naraz
 • Dokumenty sú prístupné z rôznych elektronických zariadení
 • Šetrenie fyzickým skladovým priestorom
 • Ekologickejší variant

Informácie o službe

Služba digitalizácie dokumentov sa začína skenovaním a konvertovaním každého jedného dokumentu do digitálnej formy. Pre tento účel máme vysokopapacitné skenery a špecializovaný tím, ktorý dosahuje vysokú efektivitu práce. Následne sa každý dokument označuje (indexuje) podľa želaných kategórií, čo umožňuje jednoduchý manažment a triedenie. Všetky dokumenty sa archivujú tak, aby ich klient dokázal rýchlo a jednoducho nájsť vtedy, keď ich potrebuje. Ak sa potrebujete zbaviť fyzických – papierových dokumentov, zabezpečujeme aj likvidáciu nepotrebných dokumentov. Swiss Point disponuje všetkými potrebnými certifikátmi, ktoré su nevyhnutné pre zabezpečenie bezpečnej likvidácie.

 • Skenovanie dokumentov

 • Konverzia dokumentov

 • Indexácia podľa požadovaných parametrov

 • Manažment elektronických dokumentov

 • Archivácia dokumentov

 • Bezpečná likvidácia dokumentov

Zistite viac

Časté otázky o skladovaní

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Áno, okrem služieb fulfillmetu je možné spolupracovať aj pri zasielaní listových zásielok, doporučených zásielok alebo direct mailu. Rovnako máte k dispozícii aj služby externalizácie back-office procesov a digitalizáciu dokumentov a archivačné služby Backoffice as a Service (BOaaS)

Nezáväzná kalkulácia

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*

  Pre koho je služba určená

  Chcem digitalizovať všetky dokumenty

  Ak potrebujete zdigitalizovať všetky dokumenty vo firme, pomôžeme vám nielen s ich digitalizáciou ale aj nájdete  spôsob ako ich archivovať a jednoducho vyhľadávať tie potrebné.

  Chcem zlikvidovať archív dokumentov

  Digitalizácia kompletného archívu papierových dokumentov a úradné skartovanie dokumentov.

  Chcem skartovať dokumenty

  Bezpečná skartácia dokumentov, ktoré sú prevedené do digitálnej podoby.

  CEO odkazuje

  Digitalizácia a scenovanie dokumentov je našou doménou. Vďaka výkonnej technike a zaškolenému tímu s dlhoročnými skúsenosťami dokážeme zabezpečiť digitalizáciu veľkého množstva dokumentov. Učetríte nielen čas, ale najmä vaše personálne kapacity, ktoré sa môžu venovať prioritnejším pracovným činnostiam.