Efektívna správa firemných dokumentov

Spracovanie, prepisovanie, digitalizácia, archivácia, ale aj odosielanie a prijímanie dokumentov. Vo Swiss Point riešime manažment dokumentov každého klienta individuálne podľa jeho potrieb tak, aby sme maximalizovali efektivitu práce jeho zamestnancov a zoptimalizovali výdavky spojené s týmito aktivitami.

manažment dokumentov

Benefity tejto služby

Jeden z najefektívnejších a užívateľsky veľmi prívetivých DMS riešení je M-Files. Jednoduchý firemný nástroj na uloženie, prácu a zdieľanie informácií a dokumentov, ako aj na automatizáciu procesov (firemné procesy, schvaľovací workflow a pod.)

Riešenie je jednoducho a rýchlo integrovateľné do aktuálnej firmenej infraštruktúry a umožňuje tak zamestnancom, na základe ich oprávnení, takmer okamžite začať pracovať v tomto prostredí. DMS riešenie sa jednoducho pripojí aj na ďalšie externé systémy. M-Files umožní:

 • rýchly a efektívny prístup k vašim dokumentom
 • prehľad o zmenovom procese a o aktuálnej verzii dokumentu

 • systém obsahuje dynamicky definovateľné náhľady a dokumentové šablóny

 • príjemné úžívateľské prostredie (GUI)

 • možnosť pracovať online alebo offline a cez rôzne platformy

Informácie o službe

V závislosti od vybranej služby, Swiss Point dohliada a manažuje vaše dokumenty. Súčasťou tejto služby môžu byť tieto úkony:

 • príprava a balenie dokumentov, reklamných predmetov a iných produktov na odoslanie, zabezpečenie distribúcie poštou či kuriérom
 • spracovanie prijatej pošty a odpovedanie podľa vašich interných pravidiel a v súlade s legislatívou
 • prepis dokumentov (šeky, reklamácie, objednávky a mnoho iných) do elektronickej podoby
 • príprava dát na tlač
 • archivácia fyzických dokumentov v našich archívoch
 • Výrazne odbremenenie zamestnancov od manipulácie s dokumentami

 • Zvýšenie produktivity práce

 • Optimalizácia nákladov spojených s obehom dokumentov a ich archiváciou

 • Jednoduchšia práca a vyhľadávanie dokumentov

 • Zrýchlenie procesov odosielania a prijímania dokumentov

 • Zefektívnenie práce s korešpondenciou pri vysokých objemoch zásielok

Zistite viac

Časté otázky o skladovaní

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Áno, okrem služieb fulfillmetu je možné spolupracovať aj pri zasielaní listových zásielok, doporučených zásielok alebo direct mailu. Rovnako máte k dispozícii aj služby externalizácie back-office procesov a digitalizáciu dokumentov a archivačné služby Backoffice as a Service (BOaaS)

Nezáväzná kalkulácia

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov*

  Pre koho je služba určená

  Malé spoločnosti

  DMS riešenie pre jednoduché a rýchle vyhľadávanie, zdieľanie a archiváciu digitalizovaných dokumentov vo firemnej štruktúre. Dostupnosť dokumentov je škálovaná podľa požiadaviek. Benefity prináša aj menším firmám, ktoré pracujú s rôznymi formulármi a dokumentami.

  Stredne veľké spoločnosti

  Štrukturovateľné riešenie pre správu všetkých digitalizovaných dokumentov v spoločnosti. DMS riešenia sú navrhované na mieru každému jednému klientovi a prispôsobujesa interým procesom a individuálnym požiadavkám.

  Veľké spoločnosti

  DMS riešenia umožňujú aj integráciu aplikácií, ktoré doteraz používate a nie je potrebné ich meniť. Podobne je možné zvoliť bezpečné úložisko dát na vlastnom servri, na cloude, alebo využiť kombináciu oboch a to podľa vlastných preferencií.

  CEO odkazuje

  DMS riešenia sú vhodné pre takmer každú spoločnosť, bez ohľadu na jej veľkosť. Zjednodušene ide o systém v akej forme, kde a ako ukladať firemné dokumenty tak, aby bola zabezpečená ich rýchla dostupnosť pre tých zamestnancov, ktorí s nimi denne pracujú. Naši klienti oceňujú na DMS riešení to, že nie je potrebné namáhavo sa hrabať v archívoch, kým nájdete ten správny dokument. Vaši administratívni zamestnanci tak využijú pracovný čas oveľa efektívnejšie.