digitalizacia dokumentov

Zbavte sa papierových dokumentov

Transformácia akýchkoľvek papierových dokumentov do digitálnej podoby. Zefektívňuje prácu s informáciami a dátami, uľahčuje vyhľadávanie a optimalizuje prístupnosť ku dokumentom. Digitalizáciou sa zbavíte množstva papierových dokumentov, štandardizujete tok dokumentov v spoločnosti a zabezpečíte ich prehľadnú archiváciu.

Proces digitalizácie dokumentov

Ako to funguje

Digitalizácia a elektronické spracovanie dokumentov rieši problém vyhľadávania, kategorizácie a uskladňovania dokumentov. Fyzické, teda papierové dokumenty sa spracúvajú do elektronickej podoby, ktorá umožňuje efektívnu prácu, rýchle a jednoduché vyhľadávanie a archiváciu.

Zistite viac

Časté otázky

Sídlo aj skladové priestory máme v Bratislave (SK). Z tejto lokality zabezpečujeme spracovanie a distribúciu v rámci SR ale aj do okolitých krajín.

Každého zákazníka posudzujeme individuálne, každý zo zákazníkov má špecifické požiadavky na proces, predáva iný typ produktov a svojich zákazníkov má v rôznych destináciách. Preto pri nastavení ceny zohľadňujeme všetky tieto faktory tak, aby koncová cena naplnila jeho očakávania.

Zo skúsenosti našej, ale aj zo skúsenosti našich klientov vieme, že externalizácia služieb fulfillmentu prináša klientovi benefity vtedy, keď počet objednávok mesačne prekročí 300.

Priestor spĺňa nadštandardné bezpečnostné požiadavky – je vysokochránenou zónou a je sprístupnený len vyhradenému okruhu zamestnancov. Samozrejmošťou je kamerový systém, pričom alarm a EPS sú napojené na Pult centrálnej ochrany.  Samotný priestor spracovania a výkon práce sú certifikované ISO 27001, ISO 9001 a ISO 14001

Zvyčajné spracovanie objednávok je v rámci rovnakého dňa ako deň prijatia objednávky do SP (do 10:00). Po prijatí objednávky po tomto termíne urobíme všetko preto aby objednávka bola expedovaná v rovnaký deň, najneskôr však do 24 hodín. Samozrejme, chápeme, že každý klient môže mať špecifické požiadavky na proces, preto je možné dohodnúť aj iné časové rámce projektu

Nezáväzná kalkulácia

    Súhlasím so spracovaním osobných údajov*