Služby a riešenia na mieru pre vás

Sme špecialisti na Outsourcing back-office a administratívnych procesov. Pomáhame zjednodušiť procesy a preberáme tie, ktoré brzdia rozvoj vášho biznisu. Optimalizáciou procesov šetríme váš čas, energiu a náklady. Otvárame vám brány na nové trhy a vytvárame podmienky pre akvizíciu nových klientov.

Každý klient a projekt je pre nás unikátny. Naše služby sú dizajnované na individuálne potreby konkrétnej spoločnosti, preto venujeme veľký dôraz na úvodnú analýzu a poznanie vášho biznisu.

Pomáhame vám rásť.

Ľudia a technológie pre lepší svet

Swiss Point je spoločnosť, ktorej záleží na bezpečnejších a zodpovedných riešeniach. pre tento svet. Záleží nám na tom, ako naše podnikateľské aktivity ovplyvňujú naše prostredie a preto sme prijali spoločenské záväzky voči životnému a pracovnému prostrediu, ktoré formujeme. Naše záväzky sú garanciou toho, že vytvérame trvale udržateľné riešenia nielen pre našich zamestnancov, ale aj pre klientov a najmä pre životné prostredie.

Záleží nám na ľuďoch a prostredí, ktoré spoluvytvára zelený Svet.

Komplexné služby fulfillmentu. Od spracovania objednávok cez skladovanie a distribúciu, dočasné colné uskladnenie až po riešenie reklamácií a vratiek. Pomáhame vášmu biznisu rásť, zbavujeme vás náročných administratívnych procesov a prinášame vám významné úspory nákladov. Optimalizácia času, nákladov, procesov a personálnych kapacít.

Transformácia akýchkoľvek papierových dokumentov do digitálnej podoby. Zefektívňuje prácu s informáciami a dátami, uľahčuje vyhľadávanie a optimalizuje prístupnosť ku dokumentom. Digitalizáciou sa zbavíte množstva papierových dokumentov, štandardizujete tok dokumentov v spoločnosti a zabezpečíte ich prehľadnú archiváciu.

Outsourcing rôznych služieb je dnes bežnou súčasťou podnikania. Outsourcing Back-office administratívy prináša do podnikania efektivitu, pružnosť a zlepšovanie procesov. Jednoducho šetrí váš čas, náklady a podporuje rozvoj vášho core biznisu. Pomáhame šetriť a optimalizovať náklady na personál a personálnu agendu a umožňujeme aj zvyšovať  efektivitu, kvalitu práce a optimalizovať procesy.

Outsourcingové služby dizajnujeme na mieru každému klientovi

Pomôžeme vám nájsť riešenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám

O nás Kontaktujte nás

alebo zavolajte +421 2 492 774 11